Komentari 2

Henry poručio Eto'u: Otiđi čim prije iz Barcelone!

1

Thierry Henry izjavio je da bi on odmah otišao da je na Eto'ovu mjestu nakon što su mu navijači okrenuli leđa i vrijeđali ga na zadnjoj utakmici

Francuski nogometaš Barcelone Thierry Henry klupskom je suigraču Samuelu Eto'u javno savjetovao neka ode iz Barcelone nakon što su mu navijači okrenuli leđa...
Simpatizeri katalonskoga kluba obrušili su se na 27-godišnjeg Kamerunca shvaćajući da sam Eto'o želi napustiti Nou Camp. Nogometaš se rasrdio okrivivši medije da montiraju nagovještaje njegove navodne želje za odlaskom.
- Da sam ja na njegovu mjestu, ne bih ni trenutka dvojio. Odmah bih pokupio stvari i otišao. No, ja ne odlučujem u njegovo ime - izjavio je francuski napadač, koji je svjedočio vulgarnim navijačkim ispadima spram negdašnjeg heroja Nou Campa.
- Nikad u životu nisam nešto slično doživio. Atmosfera je bila vrlo napeta!
Osim što bi pomogao sebi, odlaskom bi Eto'o sasvim sigurno otvorio prostor i Francuzu, koji nije blistao u svojoj debitantskoj sezoni u Barceloninu dresu. Iako...
- Nisam nezadovoljan. Bio sam dugo vremena ozlijeđen i protratio gotovo šest mjeseci. Svejedno sam u svim natjecanjima skupio 18 golova i deset asistencija. U posljednje tri utakmice zabio sam deset golova - kaže.