Komentari 3

HNL: Lokomotiva potopila Puljane i Roberta Jarnija...

5

Prva utakmica nastavka trećeg kola Prve HNL donijela je poraz Istre 1961. pod vodstvom Jarnija koja je na Maksimiru gostovala kod Lokomotive

Prva utakmica nastavka trećeg kola Prve HNL donijela je poraz Istre 1961. koja je na Maksimiru gostovala kod Lokomotive. Robert Jarni nije se proslavio debijem na klupi Puljana jer su njegovi puleni sjajnim golom Domagoja Antolića kući otišli praznih ruku. Antolić je oštrim udarcem s 25 metara matirao istarskog golmana. U lijeve rašlje smjestio svoju bombu i otpratio Istru kući bez bodova.
Na vrhu prvenstvene ljestvice zasjela je Rijeka nakon uvjerljive pobjede nad Hrvatskim dragovoljcem 3-0. Za vodstvo se pobrinuo Štrok u 27. minuti solo akcijom, a još je jednom bio strijelac u 72. Gosti iz Sigeta kapitulirali su nakon gola Đalovića u 81.
Novopečeni prvoligaš Split bio je laka meta za Karlovac, a sve je riješeno već u sedmoj minuti golom Barića sa sedamnaest metara.
Slaven Belupo kao domaćin mučio se da bi došao do tri boda. Ipak Zadrani su im se oduprijeli u prvom dijelu dok u drugom više nisu imali snage. Načeo ih je Delić u 65., a završni gol imao je Vojnović s 11 metara.
Cibalija je već u 21. minuti povela golom Prgometa.Iako su imali prilike za veću gol razliku, kod domaćina se za to 'pobrinuo' isti igrač zaradivši u 54. drugi žuti i isključenje, pa je rezultat ostao isti.