Komentari 60

HNS objavio tko sudi polufinale Kupa u Koprivnici: Hajduk s njim još nikada nije pobijedio!

3

Glavni sudac u drugom polufinalu Hrvatskog kupa bit će 27-godišnji Patrik Kolarić. On je ove sezone sudio 15 HNL utakmica u kojim je podijelio 61 žuti i tri crvena kartona

Šibenik je prošle srijede u senzacionalnoj utakmici izbacio Dinamo u prvom polufinalu Hrvatskog kupa. Devetoplasirana momčad HNL-a tako je osigurala svoje mjesto u finalu Kupa, a protivnika će saznati u srijedu, kada će od 17.30 sati snage odmjeriti Slaven Belupo i Hajduk.

Lokomotiva i Šibenik sastali se u 12. kolu SuperSport HNL-a

Hrvatski noogmetni savez objavio je da će Patrik Kolarić (27) suditi polufinale Kupa. Pomoćni suci su Bojan Zobenica i Ivan Starčević, dok će Zdenko Lovrić biti četvrti sudac.

Strahonja: Čulina je pokazao gard, nije dao na sebe! Ivković: Livaja se ne smije tako ponašati
Tata Čop: Daj Bože da u finalu igraju Šibenik i Hajduk! A i unuk će mi uskoro igrati sa seniorima

VAR sobom upravljat će Igor Pajač, a Goran Pataki će mu asistirati. Inače, Kolarić je tri puta sudio splitskoj momčadi. Lani je sudio u derbiju Dinama i Hajduka 21. svibnja u kojem su 'modri' slavili s 3-1.

Šibenik: HNK Šibenik i GNK Dinamo u utakmici 25. kola Prve HNL

Zanimljivo je što je Hajduk nema pobjedu kada sudi Kolarić. Sudio je u remiju Hajduka i Lokomotive 2-2 u rujnu, kao i u porazu 'bijelih' od Lokomotive 5. ožujka.