Komentari 22

Hrabri Crotone zaustavio Juve! VAR uzeo pobjedu 'staroj dami'

Da će se nešto pitati i domaćina bilo je jasno već početkom utakmice. Crotone je pritisnuo i već u 12. minuti stigao do vodstva. Juve je brzo izjednačio, ali Crotone se nije povukao

Godinama je Juventus bio taj koji je naklonošću sudaca odnosio pobjede i osvajao naslove, no ovoga puta naklonost je bila na strani protivnika. Crotone je uspio zaustaviti 'staru damu' u sadržajnoj utakmici 4. kola Serie A koja je na koncu završila 1-1, a u kojoj nije sudjelovao Cristiano Ronaldo nakon što je saznao da je pozitivan na Covid-19.

POGLEDAJTE VIDEO: Ronaldo na treningu

Ronaldo na treningu Juvea 01:32

Da će se nešto pitati i domaćina bilo je jasno već početkom utakmice. Crotone je pritisnuo i uspio izboriti penal u 12. minuti koji je realizirao Simy. Radost nije dugo potrajala pošto je Alvaro Morata u 21. poravnao rezultat na asistenciju debitanta Federica Chiese.

Serie A - Crotone v Juventus

Momak koji je u prijelaznom roku napustio Fiorentinu i stigao u Juventus, u sličnom scenariju kao imenjak mu Bernardeschi, u drugom poluvremenu (60') zaradio je crveni karton pa mu debi i nije protekao u najboljem svijetlu. 'Stara dama' je tako više od pola sata igrala s igračem manje što nikako ne umanjuje pothvat Crotonea.

Jer momčad Giovannija Stroppe pokazala je zašto je nekad igrač Milana, danas nogometni trener, stigao na klupu momčadi koju je vodio i Ivan Jurić. Domaćin se nije povukao pred realno jačim protivnikom i bio je ravnopravan cijeli susret.

Neuništivi Ibra s dva komada srušio Inter: Milanu nakon pet godina pripao velebni derbi

Juventus je s igračem manje stigao i do vodstva nakon što je Juan Cuadrado proigrao Moratu, koji je loptu skrenuo u mrežu. No, pregledom VAR-a, gol je poništen.

Crotone je tako zasluženo stigao do prvih bodova u sezoni, a Juventus do drugog remija nakon onog s Romom (2-2).