Komentari 134

Modrić zabio za pobjedu Reala, ali Atletico Madrid uzeo titulu!

Atletico Madrid osvojio je 11. naslov španjolskog prvaka. I to na kakav način. Gubili su i dali šansu Realu da ih prestigne, ali su u konačnici preokrenuli i slavili 2-1

Kakva neviđena drama u posljednjem kolu La Lige. I Real i Atletico su slavili, ali titula ide momčadi Diega Simeonea koja je sezonu završila s 86 osvojenih bodova, dok su 'kraljevi' imali dva manje.

Atleticu je za naslov trebala pobjeda kako ih uopće ne zanimao rezultat s utakmice Reala, no Valladolid je poveo i otvorio 'kraljevima' put prema naslovu.

Atletico preokrenuo u infarktnoj završnici i na korak je od naslova, Barcelona opet u šoku!

Kad ono šok za šokom. Villarreal je poveo i zagorčao život Realu. Atletico je kasnije okrenuo golovima Corree i Suareza i krenuo slaviti.

La Liga Santander - Real Valladolid v Atletico Madrid

Za mini-dramu pobrinuli su se Benzema i Modrić koji su zabili za preokret Reala, no Valladolid nije uspio zabiti za izjednačenje pa je Atletico osvojio 11. naslov prvaka Španjolske, drugi u Simeoneovoj eri.

Modrić poludio na suca: Hoćeš li jednom nešto svirati za nas?
La Liga Santander - Real Madrid v Villarreal

Villarreal je u završnici susreta ispustio sva tri boda, pa će se Dinamov krvnik iz Europske lige sljedeće sezone morati zadovoljiti novoformiranom Konferencijskom ligom, dok će u EL Real Sociedad i Betis. U Segundu od sljedeće sezone sele Huesca, Valladolid i Eibar.

Osasuna - Real  Sociedad       0-1

38. kolo La Lige: Real Madrid-Villarreal 18.00 , Alfredo Di Stefano, Real Madrid
2-1 REAL

GOOOOOL! Luka Modrić zabio za vodstvo Realaaaaaa.

90+'

Uhhh, kakva prilika za Valladolid, ali pucali su visoko iznad gola. Imat ćemo još tri minute produžetka...

1-1 REAL

GOOOOL. Benzema je zabio za izjednačenje Reala. Nada još tinja... Ostalo je još nekoliko minuta.

85'

'Kraljevi' su svjesni rezultata u Valladolidu pa na terenu izgledaju kao da su već odustali od naslova prvaka.

76'

Još je preostalo 15 minuta nade za Real Madrid! No, sada im nije dovoljan ni preokret, već trebaju dočekati i najmanje remi Valladolida kod Atletica, a svi znamo kakav je tamo rezultat.