Komentari 9

Hrvatska U-19 nakon remija s Mađarima prošla u elitno kolo

1

Hrvatska U-19 odigrala je 1-1 s Mađarskom u Puli te je, nakon uvodnih pobjeda protiv Crne Gore i Kazahstana, osigurala nastavak kvalifikacija za Euro na proljeće

Hrvatska reprezentacija za igrače do 19 godina prošla je u elitno kolo kvalifikacija za odlazak na Europsko prvenstvo 2016. godine.

Nakon pobjeda protiv Crne Gore (3-1) i Kazahstana (1-0) Hrvatskoj je protiv Mađarske u Puli bio dovoljan i bod kako bi osigurala prvo mjesto.

Igrači koje vodi Ferdo Milin odigrali su 1-1 protiv Mađara. Korozman je zabio za goste u 15. minuti, a Knežević je iz penala u 50. minuti postavio konačan rezultat koji je Hrvatsku odveo u elitno kolo koje će se igrati u proljeće 2016. godine.

Ferdo Milin odveo je Hrvatsku do prvog mjesta u skupini kvalifikacija bez najboljih igrača Vlašića, Balića, Ćorića, Benkovića...

U-19: MAĐARSKA - HRVATSKA 1:1 (1:0)

• Strijelci: 1:0 - Korozman (15'), 1:1 - Knežević (50' - 11m)
  • Crveni kartoni: Czingraber (49'), Korozman (54')
  • Hrvatska: Letica, Anočić, Kulenović (od 80' Kolar), Mikulić, Kalaica, Bitunjac, Knežević, Fintić (od 64' Fintić), Špoljarić (od 76' Grubišić), Matić, Brekalo. Izbornik: F. Milin.