Komentari 53

Hrvatska U-19 nevjerojatnim je raspletom ostala bez Eura!

Mi smo porazom od Čeha 3-0, Cipranima omogućili da pobjedom od 7-0 dođu do 2. mjesta. A oni tu priliku nisu propustili. Zabili su tri gola od 89. do 5. min. nadoknade

Na gotovo nevjerojatan način ispala je hrvatska U-19 reprezentacija već u prvom dijelu kvalifikacija za Europsko prvenstvo 2014. godine. Uoči zadnjeg kola na kvalifikacijskom turniru koji se igrao u Češkoj imali smo četiri boda i +7 razliku. Cipar je imao gol-razliku -3 i samo bod.

Mi smo uvjerljivim porazom od Čeha 3-0, Cipranima omogućili da pobjedom od 7-0 dođu do druge pozicije. A oni tu priliku nisu propustili, te su od 89. minute do pete minute sudačke nadoknade zabili tri gola i na kraju pobijedili potrebnih 7-0.

Hrvatska je protiv Češke već nakon 22. minute bila na koljenima, gubili smo 3-0. U 1. minuti zabio nam je Sodoma. Za 2-0 zabio je Vichta u 16. minuti, a šest minuta kasnije konačnih 3-0 postavio je Masek.

Češka je s tri uvjerljive pobjede osvojila prvo mjesto, Cipar je drugi s četiri boda i gol razlikom 10:6, dok je Hrvatska završila treća s gol razlikom 9-5 i tako ostala bez drugog kruga kvalifikacija za Euro.