Komentari 20

HSV razbio Partizan: Duvnjak, Lacković i Vori zabili 11 golova

1

Igor Vori je zabio šest golova, Blaženko Lacković tri, a Domagoj Duvnjak dva u pobjedi HSV-a 42-21 na gostovanju kod Partizana u 9. kolu rukometne Lige prvaka

Rukometaši HSV-a projurili su kroz Beograd i u 9. kolu skupine A Lige prvaka deklasirali domaći Partizan s 42-21...

Već na poluvremenu su Nijemci protiv nedoraslih Beograđana imali velikih 24-10, a na kraju su postigli dvostruko veći broj pogodaka od domaćina. Hans Lindberg je s deset golova bio najefikasniji kod HSV-a, a značajnu su ulogu imala i trojica hrvatskih reprezentativaca.

Igor Vori je zabio šest, Blaženko Lacković tri, a Domagoj Duvnjak dva . HSV je uoči posljednjeg kola i dalje u borbi za prvo mjesto u skupini s Flensburgom i Čehovskim medvjedima.

U skupini C Kielce je na svom terenu pobijedilo francuski Chambery s 36-32 i osiguralo prvo mjesto. U poljskoj momčdi nije bilo ozlijeđenih Manuela Štrleka, Ivana Čupića i Denisa Buntića, dok je Željko Musa ostao bez gola.

Michal Jurecki i Mateusz Jachlewski su s osam pogodaka bili najefikasniji kod domaćina, dok je za goste Cedric Patyzabio devet, a naš Damir Bičanić šest. U istoj skupini je Metalurg našeg Line Červara slavio u gostima kod ST. Peterburga s 32-14.