Komentari 14

Huligani utrčali na travnjak u Harkivu, zaštitari ih iznijeli...

4

Dok je zagrebački Dinamo u Harkivu tražio osiguranje svoga najvećeg sna, prezimljavanja u Ligi prvaka, dvojica huligana tražila su na istom stadionu i u istoj utakmici svojih pet minuta slave...

Dinamo je u  Harkivu tražio pobjedu protiv Šahtara, ali završilo je remijem (2-2). Oba gola pala su rano, prvi, Šahtarov, već u 12. minuti, a Dinamov u 25. No preduhitrili su ih navijači, ali ne na tribini, nego na travnjaku.

08:03
Olmo opet zaintrigirao skaute: Probio Pjatova u prvom dijelu

Dvojica navijača Šahtara utrčala su na travnjak u, otprilike, sedmoj minuti susreta. Ubrzo su ih presreli redari te izveli s travnjaka kako bi se mogla nastaviti utakmica.

Kako bi se situacija nastavila u mirnom tonu, čak niti režiser nije prikazao taj događaj u prijenosu, već se gledatelji na malim ekranima vidjeli samo usporene snimke prijašnjih akcija.

Champions League - Group C - Shakhtar Donetsk v GNK Dinamo Zagreb

Dinamo ima igru i dobar rezultat nakon prvog poluvremena. Šahtar je poveo vrlo rano, ali 'modri' su se vratili golom Olma i od tog trenutka su bili bolja momčad na terenu. Šahtar im se posebno nudio krajem prvog poluvremena kada su imali previše grešaka, ali to igrači Nenada Bjelice nisu znali iskoristiti.

Bilo je tu previše kombinatorike u nekim trenucima kada se moglo reagirati jednostavnije, ali najbitnije je da je rezultat aktivan i nakon 45 minuta.