Komentari 448

'Modri' riješili Slaven u prvih 25 minuta: Dinamo ispred Hajduka

4

U 19. kolu HT Prve lige Dinamo je na Maksimiru slavio s 3-0 protiv Slaven Belupa i tako prestigao Hajduk na trećem mjestu tablice. Bila je to prva ligaška pobjeda Kopića na klupi 'modrih'

U posljednjem susretu 19. kola Prve HNL Dinamo je na stadionu Maksimir pobijedio Slaven Belupo sa 3-0.

Dinamovci uoči West Hama 06:14

Slaven Belupo je u 1. kolu nove sezone senzacionalno pobijedio Dinamo sa 2-0 i došao do prve pobjede na Maksimiru nakon gotovo 17 godina. No, ovoga puta gosti su bili bez izgleda.

Zagreb: Dinamo i Slaven Belupo sastali se u 19. kolu Prve HNL

"Modri" su sve dvojbe oko pitanja pobjednika riješili u prvih 25 minuta postigavši tri gola.

Sa Slavenom je Dinamu uzeo naslov, a sad je na drugoj strani

Za 1-0 zabio je Komnen Andrić u 13. minuti. Ristovski je ubacio, a Andrić glavom zabio za vodstvo Dinama. Šest minuta kasnije među strijelce se upisao i Mislav Oršić na asistenciju kapetana Arijana Ademija. Sve je bilo gotovo u 25. minuti kada je Oršić zabio svoj drugi pogodak na utakmici.

Najbolju priliku gosti su imali u 76. minuti kada je Marin Laušić pucao s ruba kaznenog prostora pogodivši vratnicu.

Na ljestvici vodi Osijek sa 39 bodova, Rijeka ima 37, a Dinamo i Hajduk po 34 boda. S tim da Dinamo i ma dva, a Hajduk jedan susret manje.

Oršić i Ristovski prodisali, pred Dinamom je tjedan istine...

Na začelju je Hrvatski dragovoljac sa sedam bodova.

19. kolo HT Prve lige 17.05 , Maksimir, Zagreb
Dinamo
Andrić 13' Oršić 19' 25'
3 : 0
Slaven Belupo

Kraj utakmice u Maksimiru. Dinamo je slavio s 3-0 zahvaljujući trima golovima u prvih 25 minuta. Andrić (13') i Oršić (19', 25') bili su strijelci za Dinamo.

83'

Ponovno Laušić, ali Livaković brani! Zekić sada sigurno žali što mu Laušić nije igrao od prve minute jer s njime na terenu Koprivničani izgledaju puno bolje.

79'

Zapataaaaa. Sve je dobro napravio napadač Slavena, osim završnica. Otišao je njegov udarac daleko od gola Livakovića.

77'

Najbolja akcija Slavena! Imali su nekoliko odličnih pokušaja u istom napadu Koprivničani, a sve je završilo prečkom Laušića.

70'

Zazivaju ga navijači Dinama, ali treneri mu ne daju previše prilike. Marko Tolić zamijenio je Ivanušeca.