Komentari 113

I Real pobjedom u 2014.: Dva gola Ronalda u rušenju Celte

5

Nogometaši Reala stigli su do prve pobjede u novoj godini svladavši u Madridu Celtu Vigo 3-0 uz dva gola Ronalda i jednim Benzeme. Modrić je odigrao sjajnu utakmicu

Nakon Atletica Madrida i Barcelone, i Real Madrid je u novu godinu ušao pobjedom u Primeri. 'Kraljevski klub' zadržao je priključak za vodećim dvojcem svladavši u 18. kolu Celtu Vigo na Santiago Bernabeuu 3-0.

Celta je u prvom poluvremenu još izdržavala napade domaćina, no u drugom poluvremenu više nisu mogli. Prvi je mrežu načeo Karim Benzema u 67. minuti dobro reagiravši s par metara pred golom nakon ubačaja s lijeve strane. U završnici utakmice na scenu je stupio Cristiano Ronaldo, koji je s dva gola dokrajčio goste iz Viga.

Prvo je u 82. minuti zabio za 2-0 nakon asistencije s Carvajalom, a onda je u trećoj minuti nadoknade postavio konačni rezultat nakon dodavanja Balea. Novim golovima došao je do brojke 29 u svim natjecanjima te 20 u Primeri, ali još važnije je da je zabio 400. gol u karijeri.

- Ova dva gola posvećujem tebi Eusebio, ali zapravo ti si taj, koji ih je zabio. Uvijek ćeš biti u mom srcu - napisao je na Twitteru Ronaldo nakon utakmice.

Luka Modrić je odigrao cijelu utakmicu, a posebno je bio dobar u prvom poluvremenu u kojem je dvaput opasno zaprijetio po golu Celte.