Komentari 81

Ibra: Još nisam vidio dobrog suca u us*anoj Francuskoj...

2

Stasiti Šveđanin bošnjačko-hrvatskog porijekla Zlatan Ibrahimović nikako na zelenu granu sa sucima. Nakon poraza kod Bordeauxa uvrijedio je pomoćnika i državu...

Zlatan Ibrahimović ovaj se tjedan nikako ne slaže sa sucima. Prvo ga je u srijedu Nizozemac Björn Kuipers isključio zbog vrlo dvojbenog faula na Oscaru u utakmici Lige prvaka protiv Chelseaja, a u nedjelju se Šveđanin bošnjačko-hrvatskog porijekla obračunao s pomoćnikom nakon poraza PSG-a kod Bordeauxa.

24sata 00:55

Ibra je "počastio" pomoćnog suca dok je izlazio s terena riječima "Je*eni se*onjo" , a nije ostao dužan njemu, ali ni zemlji u kojoj zarađuje za kruh govoreći u kamere nakon utakmice:

- U 15 godina nisam vidio dobrog suca u ovoj us*anoj Francuskoj . PSG to ne zaslužuje. Ne igraju amaterske momčadi - rekao je Zlatan.

Kako bi ipak smirio strasti nakon silnih uvreda, Ibrahimović je regirao na svojoj stranici na Facebooku javnom isprikom svima koje je uvrijedio.

- Moji komentari nisu bili usmjereni protiv Francuske ili francuskog naroda. Govorio sam o nogometu. Izgubio sam utakmicu i prihvaćam to, ali ne mogu prihvatiti kad sudac ne slijedi pravila. To nije prvi put i muka mi je od toga - napisao je Zlatan.

Javno pokazane frustracije Ibrahimović će vrlo vjerojatno platiti drastičnom kaznom francuskog nogometnog saveza nakon utakmice u kojoj je zabio dva gola . No ni to Parižanima nije bilo dovoljno da izbjegnu poraz, a time i ostanu drugoplasirani na ljestvici Le Championnata. Pomogao im je Marseille koji je u večernjem terminu remizirao s vodećim Lyonom (0-0), pa "lavovi" imaju dva boda viška pred PSG-om i četiri pred Marseilleom.