Komentari 2

Igokea razbila Zadar na Višnjiku

Igokea vodi na ljestvici ABA lige sa 18 pobjeda i četiri poraza, dok je Zadar na devetom mestu sa sedam pobjeda i 15 poraza.  Split je deseti (7-15), a Cibona je na 11. poziciji (7-14)

U susretu 23. kola regionalne košarkaške ABA lige Zadar je na Višnjiku izgubio od Igokee sa 63-86 upisavši 15. poraz ove sezone.

Gosti su već nakon prve četvrtine imali 10 koševa prednosti (27-17), a na poluvremenu + 16 (43-27). U nastavku susreta rutinski su obranili veliku prednost.

Zadar je tijekom susreta imao 21 izgubljenu loptu, osam više od suparnika, te svega 39 posto šuta iz igre, dok su gosti imali 51 posto šuta.

Igokeu su do pobjede predvodili Nikola Jovanović sa 13, te Edin Atić i Anthony Clemmons sa po 12 koševa, dok su kod Zadra najefikasniji bili Justin Carter sa 15 i Antonio Jordano s devet koševa.

Split je deseti (7-15), a Cibona je na 11. poziciji (7-14).