Sudac, sviraj kraj, moram na momačku! Igrač Lokomotive ušao, zabio gol Istri i izašao...

2

Mudražija je ušao na poluvremenu, zabio u 92. minuti, pa izašao u 94. "A sljedeći tjedan žene se i Milićević i Bartolec", otkrio je Silvijo Čabraja

Robert Mudražija (26) ušao je na početku drugog poluvremena utakmice između njegove Lokomotive i Istre (3-0), no na travnjaku nije dočekao posljednji sučev zvižduk, budući da ga je u 94. minuti zamijenio Canjuga.

POGLEDAJTE SAŽETAK: Lokomotiva - Istra (3-0)

sažetak lokomotiva istra 01:37

Sve utakmice SuperSport HNL-a gledajte samo na MAXSport kanalu Hrvatskog Telekoma.

Žurio na svadbu

Razlog? Pa, čovjeku se žurilo na - vlastitu momačku!

VIDEO 'Lokosi' deklasirali Istru. Evo kako je curilo na sve strane

- A sljedeći tjedan žene se i Milićević i Bartolec. Na Kajzerici je vrijeme slavlja - kazao je trener Lokomotive Silvijo Čabraja za Novu TV.

Zagreb:  Lokomotiva i Istra 1961 igraju 19. kolo Prve HNL

Zabio prije izlaska iz igre

VIDEO Lokomotiva - Istra 3-0. Domaćin slavio nakon dva i pol mjeseca, prvijenac Žilinskog

Da cijela stvar bude još bolja, Mudražija je dvije minute prije izlaska iz igre, dakle u 92. minuti, zabio za 3-0 i pohitao prema zapadnoj tribini, gdje se okupilo mnoštvo njegovih prijatelja.

Podsjetimo, Lokomotiva je došla do pobjede u HNL-u nakon dva i pol mjeseca. Razloga za slavlje na Kajzerici više nego dosta!

POGLEDAJTE VIDEO: RUŠENJE STADIONA?