Komentari 8

Iguodala tricom uz zvuk sirene pogodio za slavlje Warriorsa...

2

Golden State Warriorsi su u posljednjih sedam minuta napravili seriju 25-9 i tako tricom Andrea Iguodale uz zvuk sirene stigli do svoje osme uzastopne pobjede...

Andre Iguodala pogodio je tricu sa zvukom sirene za pobjedu Golden State Warriorsa 101-100 na gostovanju kod Atlanta Hawksa. Warriorsi su u posljednjih sedam minuta napravili seriju 25-9 i tako stigli do svoje osme uzastopne pobjede ove sezone. Najučinkovitiji u redovima gostiju bili su David Lee s 23, Stephen Curry s 22 te Klay Thompson s 21 postignutim košem.

Los Angeles Clippersi slavili su na gostovanju kod Dallas Mavericksa 119-112, no u trećoj četvrtini ozlijedio im se playmaker Chris Paul kojem je stradalo desno rame. Najbolji u redovima Clippersa bili su Blake Griffin i DeAndre Jordan s po 25 koševa, dok je kod Dallasa najefikasniji s 24 postignuta koša bio Dirk Nowitzki, a posebno treba istaknuti Shawn Mariona koji je s 20 koševa probio granicu od 17.000 koševa u karijeri i tako postao 82. igrač u NBA povijesti kojem je to pošlo za rukom.

Toronto je upisao svoju petu uzastopnu pobjedu slaveći u gostima kod Washingtona rezultatom 101-88, a najučinkovitiji je bio DeMar DeRozan s 20 koševa, dok je Kyle Lowry dodao 19 uz 11 asistencija.