Komentari 5

'Iniesta je veliki igrač i čovjek, zauvijek će mi biti prijatelj'

1

Oproštaj od Inieste nam je teško pao, takvi trenuci se ne mogu opisati riječima. Nadao sam se da utakmica protiv Sociedada neće nikad završiti kako bismo mogli još uživati s Iniestom. Rekao je naš Ivan Rakitić

Velika legenda Barcelone, jedan jedini, neponovljivi, Andres Iniesta je u nedjelju odigrao svoju posljednju utakmicu u dresu voljenog mu kluba, protiv Real Sociedada i tako završio svoju avanturu koja traje već duge 22 godine.

Njegovi suigrači su se potrudili da se Don Andres od Barcelone oprosti pobjedom, a najveće zasluge pripadaju Coutinhu koji je u 57. minuti perfektnim udarcem iz daljine zabio za 1-0, što se na kraju ispostavilo i kao konačan rezultat.

No, unatoč pobjedi, Camp Nouom je nakon posljednjeg sučevog zvižduka zavladala tuga. Barcelonini navijači su posljednji put gledali Iniestu u dresu Barce kako se u suzama obraća prisutnima i pozdravlja se od svog doma.

Isto kao i navijači, igrači Barce su također bili izrazito tužni jer ih napušta njihov suigrač, njihov kapetan, njihov vođa, njihova legenda.

- Oproštaj od Inieste nam je teško pao, trenuci poput toga se ne mogu opisati riječima. Iniesta nam je dao puno toga, kako na terenu tako i van njega - započeo je naš Rakitić te nastavio:

- Nadao sam se da će sudac produžiti utakmicu do beskonačnosti kako bismo mogli još malo uživati s Iniestom. Zauvijek će mi ostati u srcu, on je veliki igrač i veliki čovjek. Bit će mi doživotni prijatelj - završio je emotivni Rakitić.

Doktore lopte, nedostajat će tvoje majstorije i hvala ti za sve!