Komentari 46

Iniesta o sucu koji je poklonio Realu penal: Stop linčovanju!

1

Nikad nije dobro linčovati suca. To jednostavno nije dobro za nogomet, komentirao je veznjak Barce, Andres Iniesta, suđenje Fernandeza na utakmici Elchea i Reala

Cesar Munis Fernandez u 6. kolu sudio je smiješan penal za Real Madrid koji je gostovao kod novog prvoligaša Elchea. Bilo je 1-1, a onda je u 94. minuti Fernandez poklonio penal Realu.

- Nikad nije dobro linčovati suca. To jednostavno nije dobro za nogomet - komentirao je Andres Iniesta suđenje Fernandeza na utakmici Elchea i Reala.

A suđenje je zaista bilo tragikomično. Elche se borio i u sudačkoj nadoknadi zabio za 1-1. A onda je Pepe došao naprijed kod kornera, uhvatio protivničkog igrača za ruku i bacio se na travu.

Sudac je pokazao na bijelu točku, a Ronaldo je zabio za 2-1.

Disciplinska komisija Španjolskog nogometnog saveza odlučila je suspendirati Fernandeza na dvije utakmice bez suđenja.

Isti je sudac napravio pogrešku na utakmici Barcelone i Seville poništivši čisti gol Sevilli za 1-1.

- Linčovanjem samo šaljemo lošu sliku o španjolskoj ligi - dodao je veznjak Barcelone koji još nije produljio ugovor s Kataloncima.

- Osjećam da su preda mnom najbolje godine. Zato želim ostati u Barceloni. Nisam još produljio ugovor jer još nije vrijeme za to. Najvažnije je da smo klub i ja na istoj valnoj duljini - rekao je Iniesta.

Sucu koji je poklonio pobjedu Realu dvije utakmice kazne...