Inter će protiv Chieva zaigrati bez Samuela Eto'a

1

Momčad Intera, vodeća u talijanskoj Seriji A, neće moći računati na kamerunskog napadača Eto'a na gostovanju kod Chieva sljedeće srijede...

Inter je pokušao odgoditi Eto'ovo priključenje kamerunskoj reprezentaciji uoči njezinog nastupa na Afričkom kupu nacija u Angoli, ali u tome nije uspio, pa će se Eto'o, prema originalnom planu, priključiti Kamerunu 4. siječnja. Budući da će Kamerun prvu utakmicu na afričkom prvenstvu odigrati tek 13. siječnja protiv Gabona, Interv trener Jose Mourinho nadao se da bi mu udarni napadač mogao biti na raspolaganju još za dvoboj protiv Chieva, ali dogovor nije postignut. Interu sada predstoji da što prije sklopi ugovor s makedonskim napadačem Goranom Pandevom, jer je ovaj, nakon što je napustio Lazio, odnosno raskinuo ugovor s rimskim klubom, slobodan igrač. Eto'o će zaigrati za Inter, ili barem konkurirati za sastav u subotnjoj prijateljskoj utakmici u Riyadhu protiv Al Hilala, što znači da se neće priključiti bivšim suigračima u Barceloni, koji će uoči subotnje prvenstvene utakmice protiv Villarreala zajedno s navijačima na stadionu Camp Nou proslaviti svojih šest trofeja koje su osvojili 2009. godine. Eto'o je od Barcelone dobio proslavu za proslavu, ali se morao zahvaliti.
- Hvala mojim bivšim suigračima iz Barcelone, drago mi je da su me se sjetili, ali moram ostati u kadru Interove momčadi – poručio je Eto'o.