Komentari 6

Inter nastavlja mljeti: Peta u nizu, opet je Lukaku riješio sve

Gol i asistencija belgijske zvijeri za petu uzastopnu pobjedu u nizu. Igrali su Perišić i Brozović, Pjaca je za Genou odigrao svih 90 minuta. Inter je pobjegao drugom Milanu i trećem Juventusu

Lider talijanskog nogometnog prvenstva Inter pobijedio je Genou s 3-0 u susretu 24. kola Serie A ostvarivši petu uzastopnu pobjedu.

POGLEDAJTE VIDEO: Lukaku na haklu

00:06

Domaćin je poveo već nakon 32 sekunde golom Romelua Lukakua na asistenciju Lautara Martineza. Međutim, to nije i najbrži gol u povijesti Serie A. Rekord još uvijek drži napadač Milana Rafael Leao koji je u prosincu prošle godine u susretu protiv Sassuola zabio za 1-0 nakon 6.7 sekundi.

Serie A - Inter Milan v Genoa

Inter je u 69. minuti povećao prednost preko Mattea Darmiana na Lukakuovu asistenciju, a sve dvojbe oko pitanja pobjednika otklonio je Alexis Sanchez pogodivši u 77. minuti za 3-0.

Ivan Perišić je igrao za Inter do 84. minute, a Marcelo Brozović do 76. minute. Marko Pjaca je igrao cijeli susret za goste, dok Milan Badelj nije ulazio u igru.

Atalanta je u Genovi svladala Sampdoriju s 2-0 i bodovno se izjednačili s trećeplasiranim Juventusom.

Momčad iz Bergama povela je u 40. minuti golom Ruslana Malinovskog, a u 70. minuti konačan rezultat postavio je Robin GosensMario Pašalić je igrao do 59. minute, dok Boško Šutalo nije igrao za goste.

Inter je ovom pobjedom pobjegao Milanu na sedam bodova prednosti, no "Rossonere" večeras očekuje ogled protiv Rome.

Juventus na trećem mjestu ima 46 bodova, kao i Atalanta na četvrtoj poziciji.