Komentari 5

Istra bliže polufinalu Kupa: Ide u Zadar s minimalnom razlikom

7

Mogli su domaći slaviti i s izraženijom razlikom jer su stvorili niz sjajnih prilika, a pogotovo nakon što su od 76. imali igrača više. Drugi žuti karton dobio je Šimurina

Istra je na Aldo Drosini pred oko 700 gledatelja pobijedila Zadar 1-0 u prvoj utakmici četvrtfinala Kupa. Gosti su u Pulu došli po 'nulu', postavili se izrazito obrambeno, ali im je planove u 41. minuti pokvario Havojić nakon lijepe akcije.

Mogli su domaći slaviti i s izraženijom razlikom jer su stvorili niz sjajnih prilika, a pogotovo nakon što su od 76. minute imali igrača više. Drugi žuti karton dobio je Šimurina.

- Žalim za šansama. Nisam nezadovoljan jer smo ih stvorili puno, ali smo ih trebali realizirati - rekao je trener Igor Pamić nakon pobjede.