Komentari 11

Ivan osvećuje Ivana Dodiga: Zaustavit ću Novaka Đokovića!

1

Zadovoljan sam ovogodišnjom igrom u Australiji. Sad ću se posvetiti nastupu u Zagrebu, kaže Ivan Dodig, 81. tenisač na svijetu. Uzeo je set Novaku Đokoviću

Dobro je bilo. Malo čupavo, ali preživio sam. Idemo dalje. To je navažnije, rekao je hrvatski tenisač Ivan Ljubičić nakon što je 6-3, 6-7 (2), 6-4, 7-6 (5) pobijedio 20-godišnjeg Francuza Pairea u drugom kolu Australian Opena.

Uz hrvatske navijače lakše se diše “down under”.

- Uživam igrati u takvoj atmosferi - reći će Ivan.

Malo me noge nisu slušale, ali tek je početak sezone. Ivan je igrao sjajno i nije mi bilo lako, kaže Đoković koji je pohvalio našeg tenisača

Osjetio je to i Ivan Dodig, koji je u večernjem programu odveo Novaka Đokovića u četvrti set. Srpski tenisač, bivši pobjednik prvoga Grand Slam turnira sezone, trebao je tri sata za prolazak u treće kolo.

- Htio sam ga zamoliti da preda - pohvalio je Novak našeg tenisača, koji nije odustajao niti u četvrtom setu, kad je imao break manjka.

- Ivan je sjajan, zaista me namučio u prva dva seta. Morao sam igrati svoj najbolji tenis da bih ga pobijedio. Bio je to pravi izazov za mene - izjavio je srpski tenisač, koji je pobijedio 7-5, 6-7 (8), 6-0, 6-2.

Ako Ljubo pobijedi Nicolasa Almagra, a Novak sunarodnjaka Viktora Troickog, u osmini finala mogli bismo vidjeti novi hrvatsko-srpski derbi u Melbourneu.

- Prije toga meča moramo dobiti još jedno kolo. A ako budemo igrali jedan protiv drugog, sve je moguće - izjavio je Ljubo poslije meča.

Zadovoljan sam ovogodišnjom igrom u Australiji. Sad ću se posvetiti nastupu u Zagrebu, kaže Dodig, 81. tenisač na svijetu

Temperamentni navijači nisu stvarali nerede. Policija je dobro obavila posao, te nije bilo privođenja.

- Hvala navijačima na pristojnu ponašanju - zahvalili su Dodig i Đoković poslije meča.