Komentari 21

Ivan Perišić zabio Chelseaju, autogol Kondogbije s centra

2

Hrvatski je nogometaš lijepim golom pokazao zašto ga Jose Mourinho toliko silno želi u Manchester Unitedu, a Kondogbia je zabio autogol godine gotovo sa centra igrališta

Inter je pobijedio Chelsea u utakmici International Champions Cupa 2-1, a u strijelce se upisao i Ivan Perišić.

Inter je poveo zahvaljujući penalu u sudačkoj nadoknadi prvoga dijela kojim u engleskoj momčadi nisu bili najsretniji. Azpilicueta nije mogao vjerovati da je sudac pokazao na bijelu točku nakon njegovog duela s Jovetićem. Upravo je Jovetić i pucao s bijele točke, ali je pogodio mrežu tek iz odbijanca nakon Courtoisove obrane.

Brzo nakon povratka na teren s poluvremena Jovetić je ponovno pogodio, ali je opravdano poništeno zbog zaleđa. Za novi gol se pobrinuo Perišić koji je u 53. minuti lijepim udarcem postavio 2-0.

Rezultat je smanjio Kondogbia nevjerojatnim autogolom gotovo sa sredine terena u 74. minuti igre. Htio je vratiti loptu Handanoviču, ali je ona senzacionalno završila u mreži.

U samoj završnici gol je postigao Batshuayi, ali je poništen zbog zaleđa.

Perišić i Brozović su igrali do 71. minute kod Intera, a Antonio Conte je ponovno nekoliko minuta dao Mariju Pašaliću. On je ušao u 89. minuti umjesto Cesca Fabregasa.