Komentari 2

Ivica Olić strijelac za HSV, Mladen Petrić mu asistirao

3

HSV je u gostima pobijedio nizozemski NEC 3-0 u prvoj utakmici šesnaestine finala Kupa Uefe. Olić je zabio treći gol za koji mu je asistirao Petrić

Hrvatski reprezentativni dvojac nastavlja sa sjajnim igrama u dresu njemačkog kluba. U 75. minuti susreta Olić je u Nizozemskoj, protiv NEC-a, zabio za konačnih 3-0. Asistirao mu je - Mladen Petrić. Probio je desnu stranu i gurnuo loptu Oliću u kazneni prostor, a ovaj ju je samo lagano proslijedio kroz noge golmana Babosa u gol. Bila je to druga Petrićeva asistencija na utakmici, prvu je upisao u 45. minuti iskoristivši gužvu u šesnaestercu domaće momčadi. Progurao je loptu kroz šumu nogu do Alexa Silve, kojem nije bilo teško pogoditi za povećanje vodstva hamburške momčadi. HSV je poveo golom Trochowskog u 41. minuti iz slobodnog udarca.
Olić je u slavlju gostujuće momčadi sudjelova 80 minuta, a Petrić je odigrao cijelu utakmicu. Hrvatski dvojac do ove utakmice zabio je sve ovogodišnje golove u Kupu Uefe. Danas su njihovu dominaciju prekinuli Trochowski i Silva, no bez hrvatskog gola nije moglo.