Komentari 10

Ivo: Pilić je metuzalem, dedica je oduvijek bio i ostao "hater"

7

Nikola Pilić komentirao je meč Ive Karlovića protiv Rogera Federera rekavši da je više očekivao od našeg tenisača. Ivo mu je odgovorio na svoj način preko Twittera

Očekivao sam puno više od Ive Karlovića protiv Rogera Federera. Ne mislim da je mogao izbaciti Rogera, ali morao je više napraviti, barem uzeti jedan set. Opet se pokazalo da kad Ivo ne pogodi prvi servis, gem već visi o koncu, napisao je kolumnist srpskog Pressa i bivši hrvatski teniski izbornik Nikola Pilić.

Naravno, nije trebalo dugo čekati odgovor prozvanog Ive. Karlović je uvijek raspoložen za 'twittanje' pa je upravo preko te društvene mreže i odgovorio svom bivšem izborniku.

- Čitam komentar metuzalem hrvatskog tenisa Nitkole Pilića o mom meču protiv Federera, koji očito nije ni gledao. Dedica je uvijek bio i ostao 'hater' - napisao je Karlović i još jednom potvrdio zašto je toliko popularan među obožavateljima na Twitteru.

Neki od njih, očito vjerni sljedbenici Ivine pisane riječi, su čak tražili i prijevod na engleski. No nisu ga dobili, Karlović je nakon toga dodao još samo poneki vic o Chucku Norrisu, a kad se probudio odlučio se baciti u novu karijeru:

- Mislim da ću napisati knjigu - zaključio je Ivo.