Komentari 55

Iz Vatrenih u Zmajeve: Mato Jajalo će nastupati za BiH?

4

Jajalo je standardan član Palerma, a njegove igre u Seriji A nisu promakle ni izborniku BiH Mehmedu Baždareviću. Jajalo bi uskoro mogao promijeniti dres

Igrao je za Hrvatsku u prijateljskim utakmicama protiv Argentine i Gibraltara, ali uskoro bi mogao zaigrati za Bosnu i Hercegovinu, piše Goal.

Mato Jajalo (27) rodio se u Jajcu, a igračku karijeru započeo je u Slaven Belupu. Igra u talijanskom Palermu u kojem je standardan dio prve momčadi. Jajalo je ove sezone 18 puta nastupio u prvoj momčadi Palerma.

No na popisu Ante Čačića nema ga ni blizu pa bi Jajalo mogao iskoristiti to što je za Hrvatsku dosad nastupao samo u prijateljskim utakmicama te prijeći u reprezentaciju BiH. Jajalo bi mogao zaigrati za "zmajeve" već od početka kvalifikacija za SP.

VIDEO Je li ovo najbolji gol u HNL-u ove sezone?! Pogledajte nezaustavljivi projektil Ekonga
SAŽETAK ISTRA - SLAVEN

PULA - Nogometaši Istre 1961 pobijedili su Slaven Belupo 3-0 u Puli u utakmici 32. kola HNL-a. Puljani su poveli u šestoj minuti golom Eliasa Fileta iz penala. Emmanuel Ekong u 15. minuti zabio je možda i najbolji gol u HNL-u ove sezone nezaustavljim projektilom s barem 25 metara daljine. A za konačnih 3-0 lopta se odbila od golmana Slavena Ivana Sušaka.

VIDEO Kramarić u žestokoj svađi s navijačem nakon poraza
IZ NEPOZNATIH RAZLOGA

Andrej Kramarić zabio je dva gola u porazu Hoffenheima u 31. kolu Bundeslige, a nakon utakmice kamere su ga uhvatile u žestokoj svađi s navijačem
Nova europska prvakinja: Prije džuda bila sam mala bucka, a trenirala sam u skloništu