Komentari 35

Izbornik: Laki golovi, isključenja i tu se više nismo mogli snaći...

Prvo poluvrijeme sigurno veseli, ali trebali smo ga produžiti i u drugome, ne samo do 40. minute. Očekujem da ćemo biti na tragu toga svih 60 minuta, rekao je Hrvoje Horvat nakon poraza od Francuske

Rezultati poluvremena govore sami za sebe. U prvome smo igrali pokretljivu obranu, dobro se vraćali i Francuzi su imali dosta poteškoća. U drugome smo primili dosta lakih golova, imali više isključenja. To nas je poremetilo i nismo se mogli snaći, rekao je Hrvoje Horvat.

Hrvatska je izgubila od Francuske 30-26 na startu kvalifikacijskog turnira za Olimpijske igre u Montpellieru iako je vodila i pet razlike. Domaćini su u jednom trenutku izgledali gotovi, a na koncu nas srušili visokom razlikom.

POGLEDAJTE VIDEO:

Rukometaši uoči kvalifikacija za OI 03:08

- Nismo uspjeli naći recept u defenzivnom dijelu, primili smo četiri, pet golova previše i to je rezultiralo ovako visokim porazom - dodao je novi izbornik za RTL.

Što se dogodilo, zašto je Hrvatska u drugoj polovici drugog dijela zabila samo tri gola?

- Trebamo dobro analizirati, vidjeti što je. Moramo se posvetiti obrani, ali srećom nemamo puno vremena gledati unazad. Moramo odraditi korekcije i pripremiti se za Portugal - kaže Horvat.

Dobre stvari?

- Prvo poluvrijeme sigurno veseli, ali trebali smo ga produžiti i u drugome, ne samo do 40. minute. Očekujem da ćemo biti na tragu toga svih 60 minuta, pobijediti i uzeti bodove koje bi nas usmjerili ka Tokiju.

Bio mu je to debi u jako važnoj utakmici.

- Važnost utakmice napravilo je to da si maksimalno koncentriran, da možeš pomoći momčadi koliko možeš. Zadovoljstvo mi je voditi ovakve dečke i mogu se nadati da ćemo biti bolji - zaključio je Hrvoje Horvat.