Komentari 3

Jakirović: Dali smo i ostalima da osjete slast pobjede. Petković? Želimo ga osposobiti za derbi

3

Dinamo je praktički iz tri šuta u prvom poluvremenu zabio dva gola. Drugo poluvrijeme krene, primiš treći gol i to je to, kazao je trener Rudeša, dok njegov kolega priželjkuje da će Petković biti spreman za derbi

Rutinska, lagana pobjeda uoči odlaska u Gajnice na kup-susret i pred derbi s Hajdukom sljedeće nedjelje. Dinamo je odradio posao u Kranjčevićevoj i pobijedio Rudeš (5-1) u 9. kolu HNL-a.

- Dinamo je praktički iz tri šuta u prvom poluvremenu zabio dva gola. Drugo poluvrijeme krene, primiš treći gol i to je to. Onda samo gledaš koliko ćeš primiti golova... Ali ajde, barem smo zabili taj počasni gol - kazao je za MaxSport trener Rudeša Toni Golem.

FOTO Vjetar otpuhao tendu nad klupom, dinamovci se prepali

- Teško je boriti se protiv Dinama, znamo tko su oni. Nadali smo se potajno, ali ne bodovima. Mi moramo tražiti šanse protiv nekih drugih momčad, bez obzira što je kolega Jakirović izrotirao momčad - zaključio je.

Sergej Jakirović mogao je biti zadovoljan viđenim, 'modri' su rutinski odradili posao, trener Dinama uspio je neke igrače odmoriti, a drugima dati minutažu. Svoju priliku sjajno je iskoristio Josip Drmić, koji je zabio hattrick.

Zagreb: Rudeš i Dinamo susreli se u 9. kolu SuperSport HNL-a

- Čestitam dečkima na dobroj utakmici. Gospodarili smo terenom, igrali kako smo se dogovorili. Dva bijega Vidovića u prvom poluvremenu... Jako mi je drago radi Drmića, dali smo minutažu i ostalim igračima da osjete slast pobjede - kazao je trener Dinama i dodao:

U Dinamu raste nova zvijezda: Sjajni Vidović postao nasljednik Mislava Oršića i Luke Ivanušeca!

- On radi jako dobro na treninzima i iskoristio je priliku. Drmić je dokazani igrač...

Zbog manje ozljede je utakmicu propustio Bruno Petković, u taboru "modrih" se nadaju da će biti spreman za Hajduk.

- Osjetio je malo mišić, nismo htjeli ništa riskirati. Želimo ga osposobiti za derbi jer znamo koliko nam je važan.