Komentari 6

James Harden oporavio se od nokauta Metta World Peacea...

1

Sjajnoga 22-godišnjeg beka-šutera Jamesa Hardena trener košarkaša Oklahoma City Thundera Scott Brooks moći će koristiti od prve utakmice u NBA-doigravanju. Oporavio se od nokauta

Na liječničkom pregledu u srijedu Harden je dobio zeleno svjetlo za nastupe nakon što se oporavio od lakšeg potresa mozga koji mu je prouzročio krilni košarkaš LA Lakersa Ron Artest alias Metta World Peace, namjerno ga udarivši laktom u glavu tijekom prošlonedjeljne utakmice dviju momčadi.

Zbog mjera opreza Brooks je Hardena ipak poštedio napora sinoćnje (srijeda) utakmice protiv Denver Nuggetsa, u kojoj su Thunderi izgubili na svom parketu 106-101. Iste bi se dvije momčadi ponovno mogle susresti u prvom krugu doigravanja. Sa spremnim Hardenom.

Treći izbor u prvom krugu drafta 2009. godine najbolji je strijelac među igračima s klupe ove sezone. Zabija 16.8 koševa po utakmici.