Komentari 35

Jao, kakva golčina! Kramarić remek-djelom skinuo paučinu

1

Kramarić je izveo pravo malo remek-djelo i Hoffenheimu osigurao bod u važnoj utrci za Europu sljedeće sezone. Sjajno si je napravio prostora i skinuo paučinu

Hoffenheim je odigrao 1-1 na gostovanju kod Freiburga, a junak svoje momčadi bio je Andrej Kramarić prekrasnim golom za izjednačenje samo četiri minute nakon što je domaćin poveo.

Philipp je prvo promašio penal u 56. minuti, a zatim iz popravnog udarca zabio. Samo četiri minute kasnije, Kramarić je izveo pravo malo remek-djelo i Hoffenheimu osigurao bod u važnoj utrci za Europu sljedeće sezone.

Bayern je pobijedio Eintracht Nike Kovača 3-0 na svojoj Allianz Areni. Dva gola zabio je Robert Lewandowski, a u strijelce se upisao i Douglas Costa. Momčad Carla Ancelottija tako ne zna za poraz još od studenog i 3-2 protiv Rostova, a bila mu je ovo peta pobjeda zaredom.

S druge strane, Niko Kovač je u nezahvalnoj poziciji. Njegova momčad upisala je peti poraz zaredom i nakon eurofije na početku sezone stiglo je prizemljenje. Ipak, Eintracht je još uvijek u borbi za Europu. Drži šesto mjesto, ali razloga za brigu ima zbog neefikasnosti. Kovačeva momčad je u pet utakmica zabila samo jedan gol, a primila 12.

Od ostalih utakmica Darmstadt je dobio Mainz 2-1, Borussia Dortmund je izgubila na gostovanju kod Herthe 2-1, a poraz je upisao i Leipzig kod kuće od Wolfsburga 1-0. Bayern je sada drugoplasiranom Leipzigu pobjegao na ravno 10 bodova i vodeći je s 59.