Komentari 2

Jelavić: Poseban je osjećaj zabiti prvi gol za novi klub

1

Samo sam morao postaviti glavu i bio je poseban osjećaj zabiti. Razočaravajuće je što ne mogu igrati protiv Manchester Uniteda, kaže Jelavić

Najvažnija stvar iz utakmice je da smo osvojili tri boda, komentirao je skromno hrvatski nogometaš Glasgow Rangersa Nikica Jelavić nakon postignutog debitantskog gola za svoj novi klub u 4. kola škotskog Premiershipa u gostujućem 2-1 slavlju Rangersa kod Hamiltona
Već u 6. minuti nakon asistencije Kylea Laffertyja Jelavić je zabio glavom. Bio je to otvarajući gol na utakmici i Jelavićev prvi u njegovoj drugoj utakmici u škotskom prvenstvu.
- Nismo igrali dobro, ali imali smo malo sreće i pokazali smo karakter, te na kraju došli do pobjede (pobjednički gol zabio je Miller u 90. minuti, op.a.). Naravno da sam sretan što sam zabio svoj prvi gol za klub. Samo sam morao postaviti glavu i bio je poseban osjećaj zabiti.
U utorak Rangerse čeka novi težak ispit protiv Manchester Uniteda u Ligi prvaka, a Jelavić u tom dvoboju ne smije nastupiti budući da je ranije ove sezone u Europa ligi branio boje Rapida.
- Razočaravajuće je što ne mogu igrati protiv Manchester Uniteda, ali ništa sada po tom pitanju ne mogu napraviti. Sve što mogu je ostati usredotočen na utakmice škotske Premierlige i davati sve od sebe u svakoj utakmici. Nadam se da će momčad u Manchesteru dobro proći, a onda se zajedno možemo okrenuti utakmici protiv Dundee Uniteda na Ibroxu.