Komentari 59

Jesus teško ozlijeđen, završio u suzama! Stao je niz Cityja...

2

Manchester City u posljednju utakmicu u 2017. godini, gostovanje kod Crystal Palacea (0-0), ušao je s Gabrielom Jesusom u napadu, dok su Aguero i Sterling bili na klupi.

No, nakon samo 11 minuta Gabriel Jesus ozlijedio se, stradalo je koljeno, Brazilac je pokušao igrati dalje, ali nije mogao i u suzama je napustio teren.

Pep Guardiola ga je tješio, pa umjesto njega uveo Aguera u 23. minuti.

Sumnja se da su Jesusu opet stradali ligamenti koljena, kao što su njegovim suigračima Benjaminu Mendyju i Ilkayu Gündoganu.

Pred njim i klubom je teško iščekivanje težine ozljede, jer nova godina donosi iskušenja u Premier ligi, Ligi prvaka, FA kupu i Liga kupu.

I Brazil iščekuje, jer one crne prognoze, ukoliko je doista riječ o teškoj ozljedi koljena, sugeriraju da neće biti spreman ni do SP-a u Rusiji...

Kad momčad iz zone ispadanja ugosti uvjerljivog lidera, koji ima 40 bodova  više, što očekivati nego rutinsku pobjedu gostiju. Ali ne u Engleskoj...

Crystal Palace prekinuo je veliki niz od 18 prvenstvenih pobjeda Cityja, a u 93. minuti imao je i penal za pobjedu! Sterling je srušio Zahu, ali je loš udarac Luke Milivojevića obranio Ederson.

To je draž engleske lige, to je argument onima koji uvjeravaju da je Premier liga najjača liga na svijetu.

Nakon početnog šoka i (teške?) ozljede Gabriela Jesusa, koji je u suzama napustio teren, City je očekivano dominirao, Sergio Agüero je u 27. minuti pogodio vratnicu (protiv Newcastlea je u prošlom kolu uzdrmao dvaput), Palaceov golman Hennessey spašavao je Hodgsonovu družinu.

Da bi u 77. minuti Townsend imao jako dobru šansu za vodstvo Palacea, ali grozno je pucao preko gola.

U ludoj završnici nakon penala City je krenuo u kontru, gdje je grubo zaustavljen Kevin de Bruyne, koji je na nosilima napustio teren!

Završilo je 0:0, Crystal Palace prvi put ove sezone nije primio gol kod kuće, a City je nakon remija s Evertonom 1:1 još 21. kolovoza, ispustio još dva boda.

A zadnji put su građani bez pogotka ostali još 8. ožujka u remiju 0:0 sa Stokeom.