Komentari 31

Jose: Ja sam doveo Moratu i on je zbog mene u prvoj ekipi

1

Nakon utakmice 11. kola španjolske Primere u kojoj je Real Madrid slavio 2-1 na gostovanju kod Levantea trener "kraljevskog kluba" Jose Mourinho bio je "u formi"

Pobjednički gol Reala protiv Levantea zabio je 20-godišnji Alvaro Morata u 84. minuti, i to samo minutu nakon ulaska u igru, a njegov je gol prema portugalskom strategu bio najbolji odgovor kritikama na njegov račun da ne daje priliku mladim igračima.

- Ja sam ga doveo u prvu momčad. Ja sam ga promovirao u prvu momčad tijekom tri uzastopne predsezone. Ja sam bio taj koji je inzistirao da mu ponudimo ugovor za prvu momčad i spriječimo ga da ode – bio je pun samohvale Mourinho.

- Imamo Benzemu i Higuaina i svi biste me nazvali luđakom da sam stavljao Moratu ispred njih. Ljudi vole puno pričati, ali mi radimo svoj posao ovdje. Ne znam da li je to oportunistički, ali ja sam taj koji je Moratu stavio u igru. Ja nisam taj koji je pustio Matu i Negreda da odu (obojica su igrala za Realovu B momčad, op.a.). Ja sam pustio Pedra Leona da ode, ali to je sve.

Morati je gol bio prvijenac u trećem ovosezonskom nastupu u Primeri.

Futsal Dinamo obranio naslov prvaka Hrvatske! Pred više od 5000 navijača dobili Omišane
DINAMO - OLMISSUM 3-1

Od prve minute nije bilo upitno tko će slaviti u Draženovom domu. Jako su dobro krenuli domaći i nastavili kroz cijeli susret, a Omišanima nisu uspjeli napraviti razliku s golmanom igračem

Marca: U Realu su preko noći promijenili odluku oko Modrića
ODLUKA ZA LUKU

Hrvat je preuzeo svoju novu ulogu u momčadi, a ono što je pokazao je da u onim minutama koje ima, pa čak i kada je starter, nastavlja biti odlučujući, hvali Marca Modrića
Ivanković o Livaji na padelu i izletu igrača na Hvar: Morali su biti pametniji, pogriješili su...
TRENER HAJDUKA O AKTUALNOSTIMA

Livaja je i dalje ozlijeđen, Perišić će opet zaigrati u prvih 11, povratnik Melnjak mogao bi dobiti minutažu do kraja sezone, a Sahitiju je oko još bolno i propustit će Goricu. Odjidja? Najlakše sve prebaciti na mlade