Komentari 80

Jurčić: Sammiru treba pomoć, sigurno će dobiti poziv Štimca

1

Luka Modrić rekao mi je da zadnjih 20 minuta utakmice u Sevilli nije mogao stajati, kaže Jurčić. Osjetile su se posljedice Lukinog igranja u dvije utakmice za Hrvatsku

Prije nisam smio reći, ali sad smijem: ‘Dinamo nije konkurentan u Ligi prvaka’. Nikako! I to je istina.

Tako je opisao prošlogodišnju Dinamovu blamažu u emisiji “Sportska spika” Kruno Jurčić. Član stručnog stožera hrvatske nogometne reprezentacije osvrnuo se i na Sammira.

- Imao sam s njim zaista odličan odnos, no njemu treba pomoć. Sammir je odličan dečko, kojem treba pomoći - kaže Jurčić.

S Igorom Štimcem često razgovara o pozivanju Brazilca.

- Pitanje je dana kad će Štimac pozvati Sammira u reprezentaciju, vidjet ćete - kaže Jurčić.

Zadovoljan je što je Luka Modrić u prve dvije kvalifikacijske utakmice odigrao 180 minuta. Iako, posljedice su se osjetile...

- Nazvao sam ga nakon utakmice Seville i Reala, koju su Madriđani izgubili 1-0. Luka je igrao 45 minuta. Rekao mi je da je prvih 20 minuta igrao dobro, a da drugih 20 nije mogao stajati na nogama - završio je Jurčić.