Komentari 14

Jurićeva momčad remizirala s Bolognom, zabio Nikola Kalinić

Zabio je bivši hrvatski reprezentativac za prednost Verone od 2-1 u 53. minuti, ali njegova momčad pod vodstvom trenera Ivana Jurića nije uspjela zadržati prednost do kraja utakmice već su gosti došli do boda

U posljednjoj utakmici 37. kola talijanske Serie A nogometaši Verone i Bologne odigrali su 2-2. Verona je dvaput imala prednost, ali su gosti iz Bologne uspjeli osvojiti bod na gostovanju kod momčadi koju vodi hrvatski trener Ivan Jurić.

Italian football Serie A match - FC Crotone vs Hellas Verona

Već u 2. minuti je Faraoni doveo Veronu u vodstvo. Za prvi izjednačujući gol pobrinuo se De Silvestri u 32. minuti, koji je jednu odbijenu loptu u kaznenom prostoru poslao u mrežu Ivora Pandura.

Italian football Serie A match - Hellas Verona vs Torino FC

Nakon što je u 40. minuti pogodio prečku udarcem glavom, Nikola Kalinić je u 53. minuti donio novu prednost Veroni, kad je odlično reagirao u kaznenom prostoru. Kalinić je u 75. minuti izašao iz igre, a Bologna je u 82. minuti došla do izjednačila.

Konačnih 2-2 postavio je Argentinac Rodrigo Palacio. Verona je s 44 boda zadržala deseto mjesto, a Bologna je s 41 bodom na 11. poziciji.