Komentari 23

Juve do pobjede u sudačkoj nadoknadi, poraz Napolija...

6

Pobjedom od 1-0 Juventus je deset kola prije kraja prvenstva napravio veliki korak prema obrani naslova prvaka, jer je prvi pratitelj Napoli izgubio kod Chieva 2-0

Dugo je Catanija odoljevala napadima Juventusa u Torinu, ali nisu izdržali do kraja. U sudačkoj nadoknadi zabio im je Giaccherini i tako donio 'staroj dami' vrlo vrijedna tri boda.

Pobjedom od 1-0 Juventus je deset kola prije kraja prvenstva napravio veliki korak prema obrani naslova prvaka, jer je njihov prvi pratitelj Napoli izgubio kod Chieva 2-0 i sada zaostaje devet bodova (62-53).

U Veroni Chievo je sve riješio u prvom poluvremenu golovima Drame u 12. minuti i Thereaua u 43. minuti.

Parma je do 77. minuti gubila kod kuće od Siene 1-0, a ona je do kraja utakmice zabila četiri komada i došla do nova tri boda. Junak je bio Amauri koji je zabio tri gola.

Pescari ni novi trener nije pomogao do pobjegne sa začelja. Iako su poveli kod Atalante golom D'Agostina u 24. minuti, domaćin je s dva gola Denisa došao do tri boda.

Livaja je za Atalantu igrao do 71. minuti, dok je Ante Vukušić za goste odigrao cijelu utakmicu.