Komentari 4

Kad već neće Osijeku, hoće Ivančici: Dinamo zabio 15!

1

Petoligaša Ivančicu Dinamo je u Zlatar Bistrici pobijedio 15-0, uz pet golova Čeha Miroslava Slepičke. Osim 15 komada, bilo je i promašaja

Dinamo se u Zlatar Bistrici 25 minuta zagrijavao, a onda krenuo. I zabio osam komada u 17 minuta. Slabašni petoligaš ni na koji način nije mogao parirati Dinamu, igrači u plavom radili su što su htjeli. Treći gol posebno je zagrijao dlanove 500-tinjak gledatelja, Ibanez je sa 30 metara pogodio točno u rašlje! Na poluvrijeme je tako Dinamo otišao s osam golova u mreži domaćina.
Kruno Jurčić je u utakmicu krenuo s Lončarićem na golu, Ettom, Bišćanom, Barbarićem i Ibanezom u obrani, Tomićem, Calellom, Vrdoljakom i Sammirom u vezi, te Tadićem i Slepičkom u napadu. Čeh je bio posebno raspoložen, zabio je pet komada i našao se u još nekoliko dobrih šansi. Po poluvrijeme su dobili i Tomečak i Sivonjić, kao i oporavljenik Chago. Zaigrali su i Dinamovi klinci, Kahlina, Gegić i Rogač.
Protiv Osijeka je realizacija 'štekala', zato su dva boda i otišla u nepovrat, ali zato su se "modri" ispucali protiv slabašnog niželigaša. Kaže Jurčić da je to dobro za samopouzdanje napadača. Ono je valjda nestalo nakon Osijeka, kad su zapucali sve šanse. Sve tri ili četiri...