Komentari 13

Kakav velemajstor: Pogledajte Benzemin hat-trick u 7 minuta

Neuništivom Karimu bio je ovo šesti hat-trick u dresu Reala, a prvi kojeg je zabio u prvom poluvremenu. Luka Modrić je demoliranje Valladolida odgledao s klupe

Real Madrid je u posljednjem kolu prije reprezentativne stanke izgubio od Barcelone 2-1 i praktički se oprostio od naslova. Katalonci su pobjegli na ogromnih plus 12 koje će teško prokockati do kraja sezone pa će prvenstvo Madriđanima poslužiti za održavanje forme za druga natjecanja u kojima se bore za trofej.

Real Madrid 00:54

Prvo na repertoaru je uzvratna utakmica polufinala Kupa Kralja protiv Barcelone koja se igra u srijedu na Camp Nouu. Blaugrana je u prvom dvoboju slavila 2-1, a raspucani Karim Benzema je poslao upozorenje Xaviju i društvu.

Čudesni Benzema u paklenoj formi uoči El Clasica

Real Madrid je u 27. kolu La Lige pobijedio Real Valladolid 6-0, a čudesnu utakmicu odigrao je Benzema koji je zabio hat-trick u sedam minuta! Real je poveo golom Rodryga u 22. minuti, a onda je uslijedio show francuskog velemajstora. Prvi gol zabio je u 29., drugi tri minute kasnije, a treći u 36. minuti! Nema smisla ništa opisivati, najbolje da pogledate sami. Golove pogledajte OVDJE

LaLiga - Real Madrid v Real Valladolid

Marco Asensio zabio je za 5-0, a konačnu šesticu postavio je Lucas u nadoknadi. Nije bilo potrebe trošiti hrvatskog mađioničara pa je Luka Modrić utakmicu odgledao s klupe i odmarao se za El Clasico.

Neuništivom Karimu bio je ovo šesti hat-trick u dresu Reala, a prvi kojeg je zabio u prvom poluvremenu. Igrač koji je vječito bio podcijenjen i kritiziran, no njegovu vrijednost mnogi su spoznali tek kada je otišao Cristiano Ronaldo. Real je nezamisliv bez njega, već godinama je jedan od najboljih napadača na svijetu, a konačno su njegove maestralne igre prepoznali i stručnjaci koji su ga prošle sezone okrunili Zlatnom loptom kao kruna za čudesnu sezonu u kojoj je zabio 42 gola.

Real neće obraniti naslov u La Ligi, ali na krilima Benzeme juri prvo po prolaz u finale Kupa preko Barcelone pa potom i po polufinale Lige prvaka za koje će se boriti protiv Chelseaja.

Kapetan Reala možda nije u formi kao prošle sezone, zasad je zabio 16 golova u svim natjecanjima, ali div se polako budi i to za najbitniji dio sezone.