Komentari 3

Kakha Kaladze: Sudac je bio loš, taj baš ništa ne kuži

3

Farina je bio loš, taj ništa ne razumije, komentirao je suđenje utakmice Torino-Milan gruzijski bočni igrač Milana Kakhaber Kaladze

Trener Milana Carlo Ancelotti upozoren je od vodstva kluba da prestane komentirati suđenje. Nakon remija Milana s Torinom (2-2) trener je bio odmjeren, te ja samo naglasio da neće pričati o sucima. No to je umjesto njega napravio Kakhaber Kaladze, koji je bio ogorčen na suca utakmice Farinu.
- Loptu sam dodirnuo tek bedrom, točnije s oba bedra. Ne volim pričati o sucima no Farina je bio loš, taj ništa ne razumije - reko je između ostalog ljutiti Kaladze.
Milan je u Torinu odigrao 2-2, a izjednačujući gol za domaće postigao je Alessandro Rosina iz penala u 78. minuti. Naravno, skrivio ga je Kaladze, za kojeg je Farina smatrao da je loptu dodirnuo rukom. No analiza usporene snimke pokazala je kako je Kaladze u pravu, te je Milan oštećen. Baš kao i u slučaju kad je Ronaldinho zapucao, a branič Torina rukom zaustavio loptu u šesnaestercu.
- Neću komentirati suđenje, ali mislim da bi pravila trebala biti pravila - rekao je nakon utakmice Ancelotti, koji očito nije zaboravio upute da prestane komentirati suđenje. Može se očekivati da će slično biti sugerirano i Kaladzeu, budući da je prvi operativac Milana Adriano Galliani prije nekoliko dana rekao:
- Težimo tome da nikad ne komentiramo suđenje. Ja i kad mislim da nisu bili u pravu, šutim. Sve iz razloga da igračima dam pozitivan primjer. Ljutiti Kaladze taj primjer ovog puta nije slijedio.