Komentari 4

Kandidat za Puskása? Depay briljantno pogodio s 50 metara

1

U susretu 29. kola francuskog nogometnog prvenstva PSG je na gostovanju pobijedio Lorient 2-1, dok je Lyon rutinski stigao do pobjede protiv Toulousea 4-0

Aktualni prvak je teže nego što se očekivalo porazio 'fenjeraša' le Championnata. Ispadanje iz Lige prvaka nakon 'šestice' Barcelone očito je uzdrmalo Parižane koji su se mučili protiv najgore momčadi lige.

Gosti su poveli u 28. minuti autogolom Benjamina Jeannota. Edison Cavani je ubacio loptu iz kornera, a Jeannot je nespretno skrenuo u vlastitu mrežu. Na 2-0 je povisio Christopher Nkinku, a tračak nade domaćinu donio je Mickael Ciani smanjivši na 1-2 u 68. minuti.

Lyon je rutinski stigao do pobjede protiv Toulousea 4-0 učvrstivši se na četvrtom mjestu. Strijelci su bili Christophe Jallet (36), Maxwell Cornet (47) i Memphis Depay (53, 82). Posebno je atraktivan bio drugi njegov gol, gotovo s polovice terena!

Memphis Depay scores Beckham-esque goal

WOW. Memphis Depay u Beckhamovu stilu!

Posted by Goal Hrvatska on 12. ožujka 2017

St-Etienne je produžio krizu odigravši 2-2 protiv Metza. Ovim rezultatom St-Etienne je prodfužio niz bez ligaške pobjede na četiri kola, a računajući i kupove crna serija traje šest utakmica.

Domaćin može biti sretan što je osvojio i bod jer su izjednačili u petoj minuti sudačke nadoknade golom Loica Perrina. Strijelac za St-Etienne bio je i Robert Berič (53), dok su golove za Metz zabili Ismail Sarr (1) i Simon Falette (67).

Na ljestvici vodi Monaco sa 68 bodova, PSG na drugom mjestu ima 65, a Nice je treća sa 63 boda.