Komentari 37

Kantrida spremna: Niti jednom velikanu neće biti lako u Rijeci

4

Rijeka će u drugoj uzastopnoj sezoni u Europskoj ligi igrati protiv Seville, Standarda i Feyenoorda. Ždrijebom su u klubu zadovoljni jer znaju da će imati krcati stadion...

Rijeka je dobila skupinu s uglednim imenima, ali može potražiti nadu u svojim dobrim igrama s početka ove sezone i nešto slabijom formom ostalih iz ove skupine. Sevilla se još traži u eri poslije Ivana Rakitića, Standard je u pet utakmica samo dva puta pobijedio i primio deset golova u belgijskom prvenstvu, a Feyenoord u tri kola nizozemske lige ima pobjedu, remi i poraz.

- Imat ćemo tri spektakularne utakmice na Kantridi - rekao je Ivan Mance, zamjenik sportskog direktora, nakon ždrijeba.

- Tako će biti zbog naših navijača, igrača i stručnog stožera. Uvjeren sam da niti jednom od ovih velikana neće biti lako na Kantridi. To su ogromni klubovi, bogati, iz velikih nogometnih zemalja.