Komentari 14

Kaos u neretvanskom derbiju: Redari pljuvali igrača gostiju?!

Delegat je u izvješću nakon utakmice napisao da su se dva domaća redara nesportski ponijela prema gostujućem igraču Andreju Previšiću  kojeg su pljuvali, te je nakon incidenta reagirala policija

U 14. kolu Treće hrvatske lige - Jug igrali su Neretva i Neretvanac, a Neretvanac je slavio 2-0.

Taj neretvanski derbi dvaju momčadi uvijek ima malo povišene tenzije, ali ovaj put se u 67. minuti utakmice u kojoj je domaćin bio opuzenski Neretvanac dogodila zaista nesvakidašnja scena.

Kako navodi delegat utakmice Petar Gabrilo u svom izvješću nakon utakmice, dva domaća redara nesportski su se ponijela prema gostujućem igraču Andreju Previšiću  kojeg su pljuvali, te je nakon incidenta reagirala policija.

- Sudačka četvorka korektno je odsudila utakmicu, a o suđenju više u sudačkom izvješću. Gostujući kapetan Frane Jerković nije potpisao zapisnik jer mu je zabranio predsjednik kluba Damir Jerković - napisao je delegat u izvješću kojeg je objavila Facebook stranica 3. HNL Jug.