Komentari 17

Prekid u Njemačkoj: Navijač pogodio suca čašom u glavu

U 71. minuti glavni sudac je prekinuo utakmicu. Neki idiot bacio je nešto prema terenu i pogodio pomoćnog suca. Utakmica je zaustavljena. Nevjerojatno glupo i neodgovorno ponašanje, osudio je Bochum ponašanje svog navijača

Dvoboj 27. kola Njemačke lige između Bochuma i Borussije (M) prekinut je u 69. minuti kod rezultata 2-0 za goste zbog navijačkih nereda.

Navijači Bochuma, razočarani igrom svoje momčadi, izazivali su pravi skandal i pogodili pomoćnog suca Christiana Gittelmanna (39) pivskom čašom u potiljak. Linijski sudac je pao na koljena, nakon nekoliko trenutaka, kada je došao k sebi, pridigao se i napustio teren, a onda je utakmica prekinuta.

Video pogledajte OVDJE.

Bochum je ovako reagirao na skandalozno ponašanje svojih navijača.

- U 71. minuti dogodio se prekid utakmice. Neki idiot bacio je nešto prema terenu i pogodio pomoćnog suca. Utakmica je zaustavljena. Nevjerojatno glupo i neodgovorno ponašanje. Tomu nema mjesta na stadionima. Idiot, idiot, idiot. Nadamo se da je pomoćni sudac dobro - napisali su iz kluba na Twitteru.

U Bochumu je ovo bio prvi puta od 2020. da je dopušten puni kapacitet stadiona, dakle 25.000.

Utakmica Bochuma i Borussije (M) prekinuta je u 71. minuti nakon što je netko od navijaća pogodio pomoćnog suca pivom u glavu

Sličan incident dogodio se u St. Pauliju 2011. godine protiv Schalkea kada je navijač u 88. minuti također pogodio pomoćnika u glavu kriglom piva.

Prije prekida su za goste zabili Pléa (55) i Embolo (61).