Komentari 5

Karlovac slavio: Husić izašao 7 minuta nakon ulaska u igru

1

U subotnjem izdanju posljednjeg kola prije zimske stanke Osijek i Zagreb te Slaven i Zadar podijelili su bodove. Karlovac se pobjedom primakao Splitu na bod razlike

Odigrane su četiri utakmice subotnjeg izdanja 18., posljednjeg kola prije zimske stanke. Važnu 1-0 pobjedu upisao je Karlovac na gostovanju na Parku mladeži, Istra je na Verudi nanizala i četvrtu pobjedu slavljem protiv Lokomotive 2-1.  Osijek i Zagreb igrali su bez golova, a Slaven i Zadar su također podijelili bodove rezultatom 1-1.

SPLIT - KARLOVAC 0-1

Petstotinjak gledatelja koji su na Parku mladeži po hladnom i kišnom vremenu odgledali poraz Splita od Karlovca 0-1 svjedočilo je nečemu vrlo neobičnom za prilike u HNL-u. Gostujući trener Igor Pamić uveo je u drugom poluvremenu Edina Husića, a onda ga nakon samo 7 minuta izvadio iz igre. Nije bila u pitanju ozljeda...

- I ono malo što je igrao bilo je previše jer je za....o puno toga. Nemojte me krivo razumjeti ja želim dobiti utakmicu, a on uđe i šeta mi se po terenu. Njegov pristup nije bio kako treba, a ja nisam bio budala da čekam da primimo gol i izgubimo utakmicu, zato sam ga uzvukao van - rekao je Pamić kome ovo nije bio prvi put da povlači slične poteze.

Na utakmici protiv Šibenika Spišića je izvukao na slični način nakon 14 minuta. Čini se kako to igrače Karlovca ne uzbuđuje posebno.

- Mogu se oni ljutiti koliko hoće, a ja im poručujem ako im nije dobar Karlovac ima na svijetu klubova kolko hoćeš. Imaju Real i Barcelonu pa nek igraju tamo, a ja ću ih gledati na televiziji i uživati. Nedavno sam instalirao Max TV i nema nikakvih problema - pojasnio je Paminjo.

Karlovčani su drugu uzastopnu pobjedu upisali preko Pilipovića koji je bio precizan u 66. minuti.

ISTRA - LOKOMOTIVA 2-1

Nogometaši Istre sjajnim nizom od četiri uzastopne pobjede zaključili su polusezonu i uključili su u utrku za opstanak. Najzanimljivije se događalo u drugom poluvremenu. Roce je u 51. minuti doveo domaćine u ovdstvo. No, Lokosi se nisu predavali te su nakon tri velike prilike izjednačili osam minuta kasnije. Za mirnu zimu pobrinuo se Linić koji je poentirao za pobjedu u 61. minuti.

ZADAR - SLAVEN BELUPO 1-1

Slaven je na gostovanju u Stanovima izborio bod zahvaljujući obranama Silvija Rodića te golom Delića za izjednačenjeu 83. minuti. Zadrani su došli u vodstvo u 65. minuti kad Santini uvjerljivo gađa s bijele točke.

OSIJEK - ZAGREB 0-0

Utakmicu za zaborav odigrali su nogometaši Osijeka i Zagreba. Abdurahimi je dvaput prijetio domaćem golu, a Vidaković i Nikšić nisu uspjeli konkretizirati udarce i eventualno donijeti pobjedu Osiječanima.