Komentari 21

Kelava: Bilo bi dobro da Rijeku 'maznemo' i revanširamo im se

1

Ne smijemo kiksati, moramo pobijediti na Kantridi, najavio je derbi 17. kola HNL-a Dinamov veznjak Milan Badelj. Novom pobjedom samo bi pojačali pritisak na 'bile'

Nadam se da će Rijeka otovorit, jer svi koji dolaze u Maksimir uvijek igraju zatvoreno. Domaći teren ipak je obaveza, tako da računam da će na Kantridi morati napasti, rekao je Dinamov kapetan iz kup utakmice s Osijekom, Milan Badelj.

'Modri' u subotu gostuju kod Rijeke, a s obzirom na vremenske uvjete stadion na Kantridi mogao bi biti najveći neprijatelj za obje momčadi.

- Nemam pojma u kakvom će stanju biti teren, nadam se u dobrom. Ne smijemo kiksati, moramo pobijediti - najavio je nova tri boda i u najmanju ruku održavanju iste bodovne prednosti pred Hajdukom.

Posljednjih dana njegov Dinamo dobio je novog igrača. Iz Varaždina dolazi kapetan Josip Brezovec, koji se maksimirskoj škvadri priključuje u zimskoj stanci.

- Brezovec? Znam ga iz mlade reprezentacije, odličan igrač, mobilan, ima dobar udarac

Dinamov golman rekorder Ivan Kelava već 894 minute nije primio gol. U Rijeci ga čeka novo veliko iskušenje.

- Nadam se da će tako ostati i nakon Kantride. Pobjeda u Rijeci bit će revanš za poraz u Maksimiru, bilo bi dobro da ih maznemo.