Komentari 71

Ključan test za Luku Modrića u utakmici koju Real mora dobiti

1

Real Madrid za Barcelonom zaostaje čak 11 bodova (uz utakmicu manje) nakon pet kola Primere i ako ne pobjede, od obrane naslova mogu se već sada pozdraviti

Ključan test za Luku Modrića, naslov je to španjolske Marce uoči večerašnje utakmice Real Madrida.

Jose Mourinho odlučan je u namjeri da Modrić igra od 1. minute, a bit će to prva utakmica koju bi mogao odigrati cijelu, i prva u kojoj njegova momčad ima pritisak, imperativ pobjede.

A nije to bilo kakva utakmica iako je protivnik 'mali' Rayo Vallecano. Real za Barcelonom zaostaje čak 11 bodova (uz utakmicu manje) nakon pet kola Primere i ako ne pobjede, od obrane naslova mogu se pozdraviti.

Protiv Barce je u Superkupu igrao samo sedam minuta, protiv Cityja u Ligi prvaka 17, a u prvenstvu kod Seville nastavak utakmice, dok je protiv Granade izašao u 57. minuti.

Marca piše kako Mou želi da igraju igrači 'ritma' i u oba smjera pa će hrvatski reprezentativac dobiti prednost pred Özilom. Trebali bi igrati Casillas, Arbeloa, Varane, Pepe, Marcelo, Di Maria, Modrić, X. Alonso, C. Ronaldo i Higuain. Ramos će biti na klupi, a Mourinho za početni sastav traži još jedno ime, ovih 10 je sigurno.

Mourinho nikad u karijeri nije izgubio na tri gostovanja u nizu

Real je u 2. kolu izgubio kod Getafea, a onda prošli vikend kod Seville. Ako izgube večeras (21.30 sati), portugalski trener doživjet će negativan rekord. Prvi put u karijeri izgubit će na tri gostovanja u nizu.