Komentari 29

Kod Dalića je na pretpozivu, a trpa kao na traci!? Čolak s dva gola donio pobjedu Rangersima

Čolak je prvi put pogodio udarcem sa 15-ak metara u 8. minuti nakon dodavanja Taverniera, dok je na 2-0 povisio u 49. minuti "pospremivši" u mrežu ubačaj Barišića. Za njega nema mjesta na Dalićevom popisu...

Hrvatski napadač Mirko Antonio Čolak bio je strijelac oba gola za Rangers u 2-1 (1-0) domaćoj pobjedi protiv Dundee Uniteda u susretu 7. kola škotskog nogometnog prvenstva, a asistent za drugi pogodak bio je Borna Barišić.

Čolak je prvi put pogodio udarcem sa 15-ak metara u 8. minuti nakon dodavanja Taverniera, dok je na 2-0 povisio u 49. minuti "pospremivši" u mrežu ubačaj Barišića. Bili su to peti i šesti prvenstveni pogodak Čolaka ove sezone.

Champions League Qualifying - Play-off First Leg - Rangers v PSV Eindhoven

Posljednji sastav na ljestvici smanjio je na 2-1 preko Smitha u 59. minuti, ali na kraju je ostao bez bodova.

Čolak i Barišić su odigrali čitav susret za Rangers koji sada ima 16 bodova, dva manje uz utakmicu više od vodećeg Celtica koji u nedjelju gostuje kod Saint Mirrena, dok je Dundee United ostao na dva osvojena boda.

Kramarić: Vidite Ronalda i Lea Messija, kako bi tek bilo meni?
Sprema se invazija hrvatskih navijača na Beč: Za 'vatrene' će navijati gotovo pola stadiona?!

Podsjetimo, Čolak, koji je u 13 nastupa ove sezone zabio devet golova, dobio je pretpoziv izbornika Zlatka za rujanske oglede u Ligi nacija, dok se na popisu našao Ante Budimir koji nije zabio gol od 1. svibnja.

Bratislava: Sraz Slovačke i Hrvatske u kvalifikacijskom susretu za nogometni SP 2022.

Marijan Čabraja odigrao je čitav susret za Hibernian u 3-1 (1-1) domaćoj pobjedi protiv Aberdeena. Četvrti Hibernian sada ima 11 bodova, jedan više od petog Aberdeena.