Komentari 5

Komedija: Dosudio penal nakon VAR 'provjere', a VAR-a nema!

2

Na utakmici bolivijske Aperture između vodećeg Bolivara i kluba Always ready (Uvijek spremni) arbitar je poznatom sudačkom gestom pokazao da u 90' fućka penal nakon VAR provjere. VAR-a u Boliviji - nema

Nogometna komedija u Boliviji... Tamošnja Apertura ima 14 klubova. Na vrhu je Bolivar, a na 9. mjestu klub imena Always Ready (Uvijek spremni). U svom El Altu je Always Ready bio domaćin Bolivaru i izgubio 0-1. A imali su vrhunsku šansu uzeti barem bod...

Da su iskoristili penal. Koji je sudac dosudio dobro poznatom gestom pokazavši da to radi nakon VAR provjere. "Mali" je problem što VAR-a u Boliviji: nema.

VAR, Bolivija 00:09

Majstor u crnom zapravo je na bijelu točku pokazao nakon kratke 'ćakule' sa četvrtim sucem i to u - 12. minuti nadoknade.

Realno, priznajmo sami sebi: hrvatski su suci zapravo posve solidni, a u mnogočemu naša HNL je mila majka za veliku većinu ostalih profesionalnih nogometnih liga!