Nakon tri tjedna plovidbe do Peleponeza i natrag u Hrvatsku se vratio Ivica Kostelić. Društvo su mu na gumenjaku pravili prijatelji Matko Stanković i Šime Stipaničev

Ivica Kostelić se vratio s aktivnog godišnjeg odmora kojeg je proveo ploveći do Peleponeza i natrag.

Na plovidbi dugoj tri tjedna društvo su mu pravili Matko Stanković i Šime Stipaničev, a pri povratku u ACI marinu u Ičićima dočekala ga je sestra Janica Kostelić.

Nakon povratka s godišnjeg odmora Ivica odlazi na kondicijske pripreme na Mljetu i Korčuli, a nakon toga slijede ljetne pripreme na ledenjaku Matterhorn iznad švicarskog Zermatta do polovice srpnja.

Rijeka - Dinamo 1-2: 'Modri' jure prema obrani titule prvaka nakon preokreta na Rujevici!
'MODRIMA' DERBI SEZONE

Rijeka je povela pred 8118 gledatelja na Rujevici golom Marka Pjace iz penala u 50. minuti. Petković je sjajno naciljao iz slobodnjaka u 75. minuti za izjednačenje, a Hoxha je u 89. zabio za vodstvo nakon što je ušao

Evo što treba Dinamu do kraja sezone da obrani naslov prvaka

Ako bi obje momčadi na kraju sezone imale isti broj bodova, Dinamo tu bolje stoji jer su 'plavi' od četiri međusobna derbija ove sezone pobijedili u tri (2-1, 1-0, 2-1), a jednom je bilo neriješeno (2-2)
VIDEO 24sata na Dinamovom noćnom slavlju: BBB iznenadili igrače, Ristovski pjevao s njima
LUDNICA U ZAGREBU

Nekoliko stotina navijača dočekalo je 'plave' na Maksimiru nakon pobjede Dinama nad Rijekom u derbiju. Tamo su pjevali i slavili, a cijela fešta nije predugo trajala, ipak je već bilo debelo iza jedan sat ujutro...