Komentari 19

Kovač briljira: Njegov Monaco po drugi put je srušio PSG!

Monaco je poveo već u šestoj minuti nakon fantastične akcije. Volland je ubacio na drugu stativu, gdje je Aguilar glavom vratio za Diopa koji je zabio za vodstvo. Za 2-0 zabio je Maripan u 51. minuti

I po drugi put ove sezone pao je jedan od najskupljih klubova na svijetu. Prije nekoliko dana PSG se poigrao Barcelonom i pobijedio na Camp Nou 4-1 u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka, ali Mauro Pochettino, Mbappé i suigrači nisu imali rješenja za sjajni Monaco našeg Nike Kovača!

U derbiju 26. kola francuskog nogometnog prvenstva Monaco je na Parku prinčeva pobijedio PSG 2-0 ostvarivši prvu pobjedu u Parizu nakon ožujka 2016.

Ligue 1 - Paris St Germain v AS Monaco

Bila je to savršena predstava momčadi iz Kneževine. Kovač je u potpunosti nadigrao i zaustavio pariške zvijezde koje prvi put u posljednjih 13 susreta nisu postigle niti jedan pogodak na utakmici.

Nakon što je u utorak projurio preko Camp Noua porazivši Barcelonu sa 4-1, PSG je doživio bolno prizemljenje upisavši prvi domaći poraz od Monaca nakon ožujka 2016. kada je također izgubio sa 0-2.

Golove za osmu pobjedu Monaca u posljednjih devet kola zabili su Sofiane Diop (6) i Guillermo Maripan (51).

Monaco je poveo već u šestoj minuti nakon fantastične akcije. Volland je ubacio na drugu stativu, gdje je Aguilar glavom vratio za Diopa koji je zabio za vodstvo. Za 2-0 zabio je Maripan u 51. minuti nakon što domaći igrači nisu dobro očistili jednu loptu nakon prekida. Ona se odbila do Maripana koji je sjajno pogodio za 2-0.

Kovaču je ovo druga pobjeda nad PSG-om otkako je došao u Monaco, a u studenom je slavio 3-2 nakon što je gubio 2-0.