Komentari 25

Kovačev Eintracht u derbiju za Ligu prvaka primio 4 komada

1

U izravnom okršaju klubova koji se bore za četvrto mjesto i Ligu prvaka, Bayer iz Leverkusena nadigrao je klub iz Frankfurta u drugom dijelu, kada je Kovačevu momčad s tri gola uništio Kevin Volland

Samo dan nakon što je obznanjeno da će Niko Kovač od sljedeće sezone voditi Bayern, njegov Eintracht je izgubio u 30. kolu Bundeslige kod Bayera 4-1 te je sve dalje od mjesta koje vode u Ligu prvaka.

U izravnom okršaju klubova koji se bore za četvrto mjesto Bayer je nadigrao klub iz Frankfurta u drugom dijelu, kada je Kovačevu momčad s tri gola uništio Kevin Volland. Eintracht je igrao bez ozlijeđenoga Ante Rebića, dok je Tin Jedvaj zaigrao za domaćine od 83. minute.

Bayer se sada učvrstio na četvrtoj poziciji s 51 bodom, dok je Eintracht pao na šesto mjesto s 46 bodova, koliko ima i sedmoplasirani RB Leipzig s utakmicom manje.

Na peto mjesto je s 46 bodova skočio Hoffenheim koji je kod kuće s 2-0 porazio HSV, uz 90-minutni angažman Andreja Kramarića. HSV je u teškoj situaciji jer je predzadnji sa svega 22 boda, osam bodova od spasa.

Hertha je preokretom u Berlinu s 2-1 pobijedila Koeln, još jedan klub kojem prijeti ispadanje. "Fenjeraš" je vodio do 49. minute, a potom je Selke s dva gola ostavio Koeln na zadnjem mjestu.

Stuttgart i Hannover su odigrali 1-1, a navečer igraju Bayern i Borussia (M).